نهال نارنگی کینو

120,000 تومان

خرید نهال نارنگی  کینو ( نارنگی خارو) به نارنگی پاکستانی  هم معروف است، از معتبرترین نهالستان مرکبات دزفول بدون هیچ واسطه ای به صورت مستقیم یکی از مواردی است که خریداران نهال نارنگی کینو ماندارین با آن روبرو هستند که این نهالستان با ارسال نهال نارنگی چینی پاکستانی کینو دزفول با کیفیت و استاندارد از طریق ماشین های باربری برای باغداران و مشتریان گرامی در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نهال نارنگی کینو در نهالستان همراه است با:

کیفیت تضمین شده نهال مرکبات، گواهی بهداشت و مجوز جهاد کشاورزی. نهال نارنگی کینو زیر نظر مهندسین نهالستان و همچنین کلینیک گیاه پزشکی که باعث دقت بیشتر در تولید نهال مرکبات  و نهال نارنگی پاکستانی کینو با کیفیت تر و عرضه نهال آن می گردد.

نهال فروشی زادعلی با تولید و اصلاح نهال نارنگی خارو کینو ارقام پر محصول و نهال تجاری و سودآور  نارنگی در ایران آمادگی خود را در زمینه ثبت سفارش نهال و ارسال نهال مرکبات به باغداران و خریداران نهال در تمامی شهر های ایران اعلام می نماید.

خدمات مشاوره ای و توصیه های فنی رایگان برای خرید بهترین نهال مرکبات و رشد سریع نهال کینو فقط برای خریداران نهال از این معتبرترین نهالستان مرکبات دزفول یعنی نهالستان زادعلی می باشد. نتیجه مطلوب در زمینه کاشت نهال نارنگیر کینو آموزش تخصصی کاشت و برداشت از باغ نارنگی کینو، هرس درخت مرکبات، سمپاشی مرکبات، پیوندزنی مرکبات و کاشت باغ مرکبات را با ما تجربه کنید تا پس از 5 سال مجبور با کاشت مجدد نهال مرکبات و نارنگی کینو نشوید.

نهالستان زادعلی نسل سوم از تولید کنندگان نهال مرکبات در دزفول است و تجربه نیم قرن و تخصص فنی و دانش روز در زمینه تولید و فروش نهال نارنگی کینو را بکار برده ایم و آماده خدمات رسانی به خریداران هستیم. برای دانستن ارزش و قیمت نهال نارنگی کینو و طریقه خرید نهال کینو خواهشمندیم با شماره تماس های موجود در وب سایت نهالستان در ارتباط باشید. جهت دیدن تمامی انواع ارقام نهال مرکبات میتوانید بر روی لیست نهال مرکبات بزنید.

تعداد نهال مورد نظر را انتخاب کنید:

خرید نهال نارنگی کینو

نارنگی کینو یک رقم نارنگی است. این رقم خواهر رقم Wilking است و هر دو از دورگ‌گیری نارنگی‌های Willowleaf و King در سال 1935 در مرکز تحقیقات مرکبات دانشگاه کالیفرنیا بدست آمده‌اند. درختان این رقم از نظر رویشی پُررشد بوده تاجی بزرگ و متراكم، مرتفع و به شكل ستونی دارند. شاخه‌ها بی‌تیغ، طویل، باریک و افراشته و برگ‌ها به شکل نیزه‌ای پهن و نسبتاً باریک هستند. این رقم تمایل نسبتاً شدیدی به سال‌آوری دارد و جزء ارقام ميان‌رس مرکبات طبقه‌بندی می‌شود.

میوه‌ها كه درشتی آنها در حد متوسط است، در هر دو بخش قاعده‌ای و نوك حالت فشرده شده دارند. پوست میوه‌ نازک و چرمی با سطح صاف و صیقلی است که تقریباً به سختی به گوشت میوه چسبیده اما پوست‌گیری ميوه آسان است. رنگ پوست در زمان رسیدگی زرد مایل به نارنجی و گوشت آن زرد مایل به نارنجی، بسیار آب‌دار، خوش طعم و معطر است كه بافتی سفت دارد و از تعداد 9 تا 10 پره تشکیل شده که به راحتی از یکدیگر قابل تفکیک هستند. محور مياني میوه بافتی اسفنجی دارد و تا نیمه‌توخالی است. میوه‌ها پربذر بوده و بذر‌ها از نوع چند جنین با لپه‌های سبز مایل به زرد و رنگ پریده هستند. در صورتی که میوه‌ها پس از رسیدن به مدت طولانی روی درخت نگهداری شوند، کیفیت اولیه خود را از دست نداده و حالت پف‌دار نیز نخواهند گرفت.

قیمت خرید نهال نارنگی کینو

یکی از نهال های مرکبات تولیدی نهالستان زادعلی نهال نارنگی کینو می باشد. این نارنگی به عنوان نارنگی پاکستانی نیز نامیده می شود. نارنگی کینو بسیار بازار پسند است. یکی از رقم های تجاری و سودآور برای کاشت نهال مرکبات خرید نهال نارنگی کینو می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نهال نارنگی کینو”