نارنگی پرل

رتبه بندی:

نارنگی ­ها بر اساس خصوصیات پوست، کیفیت گوشت و آب میوه، رشد عمومی درخت به دو گروه ماندرین و تانجرین که تقریباً مشابه هم هستند تقسیم می­شوند. گروه ماندارین به نارنگی­های متداول در ژاپن، چین، اسپانیا، ایتالیا و افریقای جنوبی و آن دسته از دورگ­های بین­ گونه­ ای یا بین­ جنسی که نارنگی یکی از والدین آنها است و برخی مشخصات نارنگی­ ها در نتاج قابل مشاهده است به کار می­ رود. در حالی­که نارنگی­ های آمریکا، استرالیا یا چین که دارای مواد رنگی بالایی هستند اصطلاحاً تانجرین نامیده می­ شوند. میوه ارقام نارنگی با توجه به ویژگی­های رقم و شرایط محیطی از اواخر پائیز تا اوائل بهار می­ رسد. درختان مقاوم به سرما بوده اما میوه به دلیل کوچکی و نازکی پوست به سرعت از سرما آسیب می­ بیند. درختانی که در مناطق با گرمای کافی و رطوبت مناسب رشد کرده­اند تولید معطرترین میوه در زمان رسیدن می­ نمایند. به همین دلیل کشت نارنگی­ها در مناطق سردتر کمتر توصیه می­ شود.

نوعی از نارنگی با طعم شیرین و بسیار آبدار است. پوست نارنگی پرل به گوشت آن چسبیده است و جدا کردن پوست نارنگی پرل بدون زخم کردن گوشت نارنگی پرل مشکل است. در تلفظ محلی با آن نارنگی پر (per)  می گویند. رنگ پوست میوه رسیده زرد لیمویی است و رنگ گوشت میوه کمی پر رنگتر از پرتقال است. برداشت نارنگی پرل بسیار ساده است. اندازه نارنگی پرل بزرگتر از پرتقال است. این مساله می تواند یک امتیاز و یا یک تهدید محسوب شود. در مناطقی که امنیت مناسبی ندارند، سارقان ترجیح می دهند میوه هایی را برداشت کنند که راحت تر باشند و ازاینرو نارنگی پرل یک هدف مناسب برای سارقان باغهاست.

نهال نارنگی پرل در نهالستان سبزینه دزفول با کیفیت عالی تولید می شود. اگر قصد احداث باغ  مرکبات دارید جهت خرید نهال نارنگی پرل و سایر مرکبات و مشاوره با ما تماس بگیرید. قیمت نهال پرل بر اساس تعداد به شرح زیر است:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/nahales1/public_html/components/com_jshopping/templates/mytemplate/product/product_default.php on line 148
قیمت: 100,000 تومان
مقدار:
نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید
نام
پست الکترونیکی
لطفا نظر بدهید
رتبه بندی برای محصولات
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support