لیمو ترش مجار

رتبه بندی:

درخت لیمو ترش مجارستانی از لحاظ اندازه و فرم شبیه به سایر مرکبات است با این تفاوت که رشد عرضی آن بیشتر است. فاصله مناسب جهت کاشت نهال لیمو ترش مجارستانی 7*7 متر یا 7*6 است. لیمو ترش مجارستانی از نظر محصول پربارتر از لیمو ترش سنگی است اما لیمو ترش سنگی به لحاظ ماندگاری میوه و مزه بهتر از لیمو ترش مجارستانی است. مزه لیمو ترش مجارستانی ترکیبی از ترش و مقدار بسیار کمی شیرینی است و ترشی آن در برابر لیمو ترش سنگی کمتر است. به دلیل پوست نازکتر لیمو مجارستانی ماندگاری کمتری دارد، لذا معمولا قیمت لیموترش سنگی در بازار بیشتر از نوع مجارستانی است. برداشت لیمو مجارستانی بسیار ساده تر از لیمو ترش سنگی است.

نهال لیمو ترش مجارستانی در نهالستان سبزینه دزفول با کیفیت عالی تولید می شود. اگر قصد احداث باغ و یا باغچه دارید جهت خرید نهال لیمو ترش مجارستانی و سایر مرکبات و مشاوره با ما تماس بگیرید. قیمت نهال لیمو ترش مجارستانی بر اساس تعداد به شرح زیر است:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/nahales1/public_html/components/com_jshopping/templates/mytemplate/product/product_default.php on line 148
قیمت: 100,000 تومان
مقدار:
نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید
نام
پست الکترونیکی
لطفا نظر بدهید
رتبه بندی برای محصولات
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support