برهان گلی

رتبه بندی:

برهان گلی درختچه ای همیشه سبز است که برگهای آن شبیه به برهان می باشند با این تفاوت که برگها کمی گردتر می باشند. رنگ گلها زرد است و در دوران گلدهی بسیار پرگل می شوند به گونه ای که ترکیب گل های زرد و برگ های سبز درخت بسیار زیبا خواهد شد. دوران گلدهی برهان گلی در بازه زمانی تغییر فصل از سرما به گرما می باشد. مثلا در شمال خوزستان از اواخر زمستان تا اواسط تابستان گلدهی دارد و کلا به محض معتدل شدن هوا گلدهی دارد.

برهان گلی برای کاست در کنارخیابان، وسط بلوار، پارکهای جنگلی، در منازل و پارکهای شهری مناسب می باشد. ارتفاع این درخت حداکثر 4 متر خواهد شد که برای فضای شهری ایده آل می باشد.

برای خرید نهال برهان گلی و اطلاع از قیمت با نهالستان سبزینه تماس بگیرید. تکثیر برهان گلی مشکل است لذا قیمت آن با توجه به شرایط بر اساس تعدا به شرح زیر می باشد. لازم به ذکر است نهال های برهان گلی در زمستان به دلیل سرمای هوا دچار خزان مختصر شده و از زیبایی آن اندکی کاسته می شود، اما به محض کاشت و به مرور زمان رشد کرده و جوانه خواهند زد.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/nahales1/public_html/components/com_jshopping/templates/mytemplate/product/product_default.php on line 148
قیمت: 25,000 تومان
مقدار:
نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید
نام
پست الکترونیکی
لطفا نظر بدهید
رتبه بندی برای محصولات
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support