مشعل جنگل

رتبه بندی:

مشعل جنگل یا دلونیکس درختی است گرمسیری و همیشه سبز با برگها ردیفی شبیه به برهان اما بسیار کوچکتر از برگهای برهان هستند و رنگ آنها براق تر می باشد. این درخت حالت چتری بسیار زیبایی دارد و جهت کاشت در کنار خیابان و وسط بلوار و فضای سبز و پارکهای شهری مناسب است. گلهای این درخت به رنگ قرمز آتشین بوده و بسیار پرگل می باشد به گونه ای که در اوج گلدهی به رنگ یک شعله بزرگ آتش دیده می شود. گلدهی این درخت فقط در مناطق با رطوبت بالا و در نزدیکی سواحل رخ می دهد و در سایر مناطق که خشک باشند، گلدهی ندارد. مشعل جنگل در دبی و سواحل جنوبی به وفور یافت می شود.

نهالستان سبزینه نهال مشعل جنگل تولید می کند. نهال های تولیدی فاقد هرگونه بیماری هستند اما نهال های مشعل جنگل در زمستان به دلیل سرمای هوا چنانچه در فضای بیرونی باشند دچار خزان می شوند و جلوه زیبای خود را ازدست می دهند. این شرایط موقتی بوده و به محض کاشت و در اوایل بهار به سرعت رشد کرده و جوانه می زنند. فقمت های زیر مربوط به نهال های با ارتفاع حدود یک متر می باشد. لطفا قبل از پرداخت هرگونه وجهی از طریق اینترنت ، جهت خرید نهال مشعل جنگل با ما تماس بگیرید.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/nahales1/public_html/components/com_jshopping/templates/mytemplate/product/product_default.php on line 148
قیمت ها بر اساس تعداد:
از 1 اصله تا 50 اصله: 20,000 تومان در هراصله
از 51 اصله تا 50000 اصله: 18,000 تومان در هراصله
قیمت: 20,000 تومان
مقدار:
نظرات
نهالستان سبزینه, 2016.12.13
سلام.
مشعل جنگل در مناطق گرم و خشک که رطوبت کم است گلدهی ندارد. در مناطق مورد نظر شما، زمستان دمای هوا به زیر صفر درجه می رود. تنها درختانی که مناسب آب و هوای شما باشند تیویتیا، خرزهره و شیشه شور دارم.
مظفر, 2016.12.13
سلام دوست من
درختچه مشعل جنگل توی مناطق گرم و خشک چطوریه ؟
من توی خراسان جنوبی شهر کویری بشرویه ام .
اینجا رشد میکنه ؟
اگه براتون مقدوره اطلاعات دقیقتری از درختان تزئینی سازگار با منطقه من بهم بدید
برای سهولت میتونید در تلگرام با آیدی زیر درتماس باشید ک/
@omidpersia7
برای این محصول یک نظر بدهید
نام
پست الکترونیکی
لطفا نظر بدهید
رتبه بندی برای محصولات
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support