نارنگی کینو

رتبه بندی:

نارنگی کینو یک رقم نارنگی است. این رقم خواهر رقم Wilking است و هر دو از دورگ‌گیری نارنگی‌های Willowleaf و King در سال 1935 در مرکز تحقیقات مرکبات دانشگاه کالیفرنیا بدست آمده‌اند. درختان این رقم از نظر رویشی پُررشد بوده تاجی بزرگ و متراكم، مرتفع و به شكل ستونی دارند. شاخه‌ها بی‌تیغ، طویل، باریک و افراشته و برگ‌ها به شکل نیزه‌ای پهن و نسبتاً درشت هستند. این رقم تمایل نسبتاً شدیدی به سال‌آوری دارد و جزء ارقام ميان‌رس مرکبات طبقه‌بندی می‌شود. میوه‌ها كه درشتی آنها در حد متوسط است، در هر دو بخش قاعده‌ای و نوك حالت فشرده شده یا پخت دارند. پوست میوه‌ نازک و چرمی با سطح صاف و صیقلی است که تقریباً به سختی به گوشت میوه چسبیده اما پوست‌گیری ميوه آسان است. رنگ پوست در زمان رسیدگی زرد مایل به نارنجی و گوشت آن زرد مایل به نارنجی، بسیار آب‌دار، خوش طعم و معطر است كه بافتی سفت دارد و از تعداد 9 تا 10 پره تشکیل شده که به راحتی از یکدیگر قابل تفکیک هستند. محور مياني میوه جامد تا نیمه‌توخالی است. میوه‌ها پربذر بوده و بذر‌ها از نوع چندجنین با لپه‌های سبز مایل به زرد و رنگ پریده هستند. در صورتی که میوه‌ها پس از رسیدن به مدت طولانی روی درخت نگهداری شوند، کیفیت اولیه خود را از دست نداده و حالت پف‌دار نیز نخواهند گرفت.

قیمت خرید نهال نارنگی کینو

یکی از نهال های مرکبات تولیدی نهالستان سبزینه نهال نارنگی کینو می باشد. این نارنگی به عنوان نارنگی پاکستانی نیز نامیده می شود. نارنگی کینو بسیار بازار پسند است. قیمت نهال کینو یکساله نهالستان سبزینه دزفول به شرح زیر می باشد:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/nahales1/public_html/components/com_jshopping/templates/mytemplate/product/product_default.php on line 148
قیمت: 100,000 تومان
مقدار:
نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید
نام
پست الکترونیکی
لطفا نظر بدهید
رتبه بندی برای محصولات
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support