فیکوس

رتبه بندی:

زادگاه گیاه فیکوس آسیای استوایی است. در هوای آزاد ارتفاع آن به 30 متر می‌رسد. دارای شیرابه مخصوص است که با زخمی شدن از پوست آن جاری می‌گردد. گیاهی مناسب، جهت نگهداری در منازل و آپارتمان می‌باشد. برگها پهن و براق و چرمی با نوک تیز و به صورت متناوب در طول ساقه می‌رویند. با ریزش برگهای پیر در قاعده، ساقه گیاه حالت بدمنظر به خود می‌گیرد که در این حالت می‌توان آن را از نزدیکی سطح خاک قطع تا گیاه جوان گردد و از اندام هوایی به عنوان منبع تکثیر استفاده نمود.

اگر چه در سایه هم می‌تواند خود را زنده نگه دارد ولی رشد آن مطلوب نمی‌باشد. در نور مستقیم آفتاب به خوبی رشد و نمو می کند. حداقل درجه حرارت مطلوب در زمستان ۱۶ درجه سانتیگراد و حداکثر آن در تابستان ۲۹ درجه سانتیگراد است. نباید در آبیاری زیاده روی کرد به گونه ای که خاک آن باتلاقی شود. در فاصله بین دو آبیاری بهتر است خاک فیکوس خشک شود. جهت تامین مواد غذایی گیاه را با کودهای مایع یا جامد محلول در آب هردو هفته یکبار کوددهی نمایید.

خرید نهال فیکوس

یکی از محصولات نهالستان سبزینه نهال فیکوس است. قیمت نهال فیکوس بر اساس تعداد به شرح زیر می باشد. لطفا قبل از خرید نهال فیکوس با ما تماس بگیرید.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/nahales1/public_html/components/com_jshopping/templates/mytemplate/product/product_default.php on line 148
قیمت: 25,000 تومان
مقدار:
نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید
نام
پست الکترونیکی
لطفا نظر بدهید
رتبه بندی برای محصولات
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support