نارنگی پرل

100,000 تومان

خرید نهال نارنگی پرل ( پرتقال نارنگی) از معتبرترین نهالستان مرکبات دزفول بدون هیچ واسطه ای به صورت مستقیم یکی از مواردی است که خریداران نهال نارنگی پرل با آن روبرو هستند که این نهالستان با ارسال نهال نارنگی پرل دزفول با کیفیت و استاندارد از طریق ماشین های باربری برای باغداران و مشتریان گرامی در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نهال نارنگی پرل در نهالستان همراه است با:

کیفیت تضمین شده نهال مرکبات، گواهی بهداشت و مجوز جهاد کشاورزی. نهال نارنگی پرل زیر نظر مهندسین نهالستان و همچنین کلینیک گیاه پزشکی که باعث دقت بیشتر در تولید نهال مرکبات  و نهال نارنگی پرل با کیفیت تر و عرضه نهال آن می گردد.

نهال فروشی زادعلی با تولید و اصلاح نهال نارنگی پرل ارقام پر محصول و نهال تجاری و سودآور  نارنگی در ایران آمادگی خود را در زمینه ثبت سفارش نهال و ارسال نهال مرکبات به باغداران و خریداران نهال در تمامی شهر های ایران اعلام می نماید.

خدمات مشاوره ای و توصیه های فنی رایگان برای خرید بهترین نهال مرکبات و رشد سریع نهال نارنگی پرل فقط برای خریداران نهال از این معتبرترین نهالستان مرکبات دزفول یعنی نهالستان زادعلی می باشد. نتیجه مطلوب در زمینه کاشت نهال نارنگی پرل آموزش تخصصی کاشت و برداشت از باغ نارنگی پرل، هرس درخت مرکبات، سمپاشی مرکبات، پیوندزنی مرکبات و کاشت باغ مرکبات را با ما تجربه کنید تا پس از 5 سال مجبور با کاشت مجدد نهال مرکبات و نارنگی پرل نشوید.

نهالستان زادعلی نسل سوم از تولید کنندگان نهال مرکبات در دزفول است و تجربه نیم قرن و تخصص فنی و دانش روز در زمینه تولید و فروش نهال نارنگی پرل را بکار برده ایم و آماده خدمات رسانی به خریداران هستیم. برای دانستن ارزش و قیمت نهال نارنگی پرل و طریقه خرید نهال لیمو خواهشمندیم با شماره تماس های موجود در وب سایت نهالستان در ارتباط باشید. جهت دیدن تمامی انواع ارقام نهال مرکبات میتوانید بر روی لیست نهال مرکبات بزنید.

تعداد نهال مورد نظر را انتخاب کنید:

نارنگی پرل

نارنگی ­ها بر اساس خصوصیات پوست، کیفیت گوشت و آب میوه، رشد عمومی درخت به دو گروه ماندرین و تانجرین که تقریباً مشابه هم هستند تقسیم می­شوند. گروه ماندارین به نارنگی­های متداول در ژاپن، چین، اسپانیا، ایتالیا و افریقای جنوبی و آن دسته از دورگ­های بین­ گونه­ ای یا بین­ جنسی که نارنگی یکی از والدین آنها است و برخی مشخصات نارنگی­ ها در نتاج قابل مشاهده است به کار می­ رود. در حالی­که نارنگی­ های آمریکا، استرالیا یا چین که دارای مواد رنگی بالایی هستند اصطلاحاً تانجرین نامیده می­ شوند. میوه ارقام نارنگی با توجه به ویژگی­های رقم و شرایط محیطی از اواخر پائیز تا اوائل بهار می­ رسد. درختان مقاوم به سرما بوده اما میوه به دلیل کوچکی و نازکی پوست به سرعت از سرما آسیب می­ بیند. درختانی که در مناطق با گرمای کافی و رطوبت مناسب رشد کرده­اند تولید معطرترین میوه در زمان رسیدن می­ نمایند. به همین دلیل کشت نارنگی­ها در مناطق سردتر کمتر توصیه می­ شود.

نوعی از نارنگی با طعم شیرین و بسیار آبدار است. پوست نارنگی پرل به گوشت آن چسبیده است و جدا کردن پوست نارنگی پرل بدون زخم کردن گوشت نارنگی پرل مشکل است. در تلفظ محلی با آن نارنگی پر (per)  می گویند. رنگ پوست میوه رسیده زرد لیمویی است و رنگ گوشت میوه کمی پر رنگتر از پرتقال است. برداشت نارنگی پرل بسیار ساده است. اندازه نارنگی پرل بزرگتر از پرتقال است. این مساله می تواند یک امتیاز و یا یک تهدید محسوب شود. در مناطقی که امنیت مناسبی ندارند، سارقان ترجیح می دهند میوه هایی را برداشت کنند که راحت تر باشند و ازاینرو نارنگی پرل یک هدف مناسب برای سارقان باغهاست.

نهال نارنگی پرل در نهالستان زادعلی دزفول با کیفیت عالی تولید می شود. اگر قصد احداث باغ  مرکبات دارید جهت خرید نهال نارنگی پرل و سایر مرکبات و مشاوره با ما تماس بگیرید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نارنگی پرل”