خرید نهال لیمو لایم مکزیکی

120,000 تومان

خرید نهال لیمو ترش لایم رقم مکزیکی که به آن نهال لیمو امانی یا لیمو شیرازی هم می گویند از معتبرترین نهالستان مرکبات دزفول بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از مواردی است که خریداران نهال لیمو ترش با آن روبرو هستند که این نهالستان با ارسال نهال لیمو ترش با کیفیت و استاندارد از طریق ماشین های باربری برای باغداران و مشتریان گرامی در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نهال لیمو ترش لایم مکزیکی در این نهالستان همراه است.

با کیفیت ضمین شده نهال مرکبات، گواهی بهداشت و مجوز جهاد کشاورزی. لیمو ترش لایم زیر نظر مهندسین نهالستان و همچنین کلینیک گیاه پزشکی که باعث دقت بیشتر در تولید نهال مرکبات  و نهال لیمو ترش با کیفیت تر و عرضه نهال آن می گردد.

نهال فروشی زادعلی با تولید و اصلاح نهال لیمو ترش مکزیکی از ارقام پر محصول و نهال تجاری و سودآور لیمو ترش در ایران آمادگی خود را در زمینه ثبت سفارش نهال و ارسال نهال مرکبات به باغداران و خریداران نهال در تمامی شهر های ایران اعلام می نماید.

خدمات مشاوره ای و توصیه های فنی برای خرید بهترین نهال مرکبات و رشد سریع نهال لیمو ترش فقط برای خریداران نهال از این معترترین نهالستان مرکبات دزفول یعنی نهالستان زادعلی می باشد. نتیجه مطلوب در زمینه کاشت نهال لیمو ترش مرکبات آموزش تخصصی کاشت و برداشت از باغ لیمو ترش، هرس درخت مرکبات، سمپاشی مرکبات، پیوندزنی مرکبات و کاشت باغ مرکبات را ما تجربه کنید تا پس از 5 سال مجبور با کاشت مجدد نهال مرکبات و لیمو ترش نکنید.

نهالستان زادعلی نسل سوم از تولید کنندگان نهال مرکبات در دزفول است و تجربه نیم قرن و تخصص فنی و دانش روز در زمینه تولید و فروش نهال لیمو را بکار برده ایم و آماده خدمات رسانی به خریداران هستیم

برای دانستن ارزش و قیمت نهال لیمو ترش مکزیکی یا  نهال لیمو امانی و طریقه خرید نهال لیمو ترش خواهشمندیم با شماره تماس های موجود در وب سایت نهالستان در ارتباط باشید . جهت دیدن تمامی انواع ارقام نهال مرکبات میتوانید بر روی لیست نهال مرکبات بزنید.

تعداد نهال مورد نظر را انتخاب کنید:

نهال لیمو لایم

بدون شک ترش ترین گونه مرکبات لایم است. منشا این درخت ایران است و گونه ای از لایم به پرشین لایم معروف است. این نوع مرکبات نسبت به سرما بسیار حساس می باشد بنابراین در شمال ایران رشد نمی کند. به آن لیمو شیرازی نیز می گویند. با آنکه بسیار کوچکتر از لیمو ترش سنگی است اما از نظر ظاهر شبیه به آن است. در ابتدای فصل پوست آنها سبز و بسیار معطر و خوشبو هستند و برای اسانس گیری زمان مناسبی می باشد. با سرد شدن هوا کم کم پوست میوه لیمو ترش لایم به زرد لیمویی تغییر می کند. در حالتی که پوست آنها لیمویی باشد و به اصطلاح رسیده باشند، از شدت ترشی آنها کاسته خواهد شد اما در این زمان پوست آنها بسیار نازک شده و برای آبگیری بسیار مناسب هستند. لیمو لایم را در سایه خشک کرده، محصول لیمو امانی نامیده می شود و برای ترش کردن غذا در آشپزی بکار می رود.

جثه درخت لایم در مقایسه با سایر مرکبات کوچکتر است. برگ آن کوتاهتر و گردتر است. نهال لیمو لایم نیز در مقایسه با سایر مرکبات جثه کوچکتری دارد. برداشت لیمو لایم بسیار مشکل است زیرا دارای خارهای و تیغ های بسیار تیز کوتاه می باشد. نهال لیمو لایم دزفولی به صورت پیوندی و بذری موجود است. نوع بذری آن با توجه به قانون احتمالات نسبت به پایه مادری تغییر می کند. در بعضی موارد بسیار شبیه به پایه مادری خواهند شد و در بعضی موارد  به لحاظ باردهی و پرمحصولی اصلا شبیه به پایه مادری نیستند. اما نوع پیوندی بدون شک مانند پایه مادری خواهد شد.

wikipedia

شرایط ایده آل برای رشد و نمو لیمو لایم، مناطق گرم و مرطوب است به گونه ای که کشور ویتنام یکی از تولیدکنندگان اصلی این محصول است. در چند سال اخیر لیمو لایم یکی از گرانترین مرکبات در بازار مرکبات ایران بوده است. نام محلی لیمو ترش لایم در دزفول لیمو شیشه است.