لیمو ترش مجار

100,000 تومان

خرید نهال لیمو ترش مجار meyer lemon از معتبرترین نهالستان مرکبات دزفول بدون هیچ واسطه ای به صورت مستقیم یکی از مواردی است که خریداران نهال لیممو ترش با آن روبرو هستند که این نهالستان با ارسال نهال لیمو ترش مجار دزفول با کیفیت و استاندارد از طریق ماشین های باربری برای باغداران و مشتریان گرامی در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نهال لیمو ترش مجاری در نهالستان همراه است با:

کیفیت تضمین شده نهال مرکبات، گواهی بهداشت و مجوز جهاد کشاورزی. نهال لیمو ترش زیر نظر مهندسین نهالستان و همچنین کلینیک گیاه پزشکی که باعث دقت بیشتر در تولید نهال مرکبات  و نهال لیمو ترش با کیفیت تر و عرضه نهال آن می گردد.

نهال فروشی زادعلی با تولید و اصلاح نهال لیمو ترش مجار ارقام پر محصول و نهال تجاری و سودآور  لیمو در ایران آمادگی خود را در زمینه ثبت سفارش نهال و ارسال نهال مرکبات به باغداران و خریداران نهال در تمامی شهر های ایران اعلام می نماید.

خدمات مشاوره ای و توصیه های فنی  رایگان برای خرید بهترین نهال مرکبات و رشد سریع نهال لیمو ترش فقط برای خریداران نهال از این معترترین نهالستان مرکبات دزفول یعنی نهالستان زادعلی می باشد. نتیجه مطلوب در زمینه کاشت نهال لیمو ترش، آموزش تخصصی کاشت و برداشت از باغ لیمو ترش، هرس درخت مرکبات، سمپاشی مرکبات، پیوندزنی مرکبات و کاشت باغ مرکبات را با ما تجربه کنید تا پس از 5 سال مجبور با کاشت مجدد نهال مرکبات و لیمو ترش نشوید.

نهالستان زادعلی نسل سوم از تولید کنندگان نهال مرکبات در دزفول است و تجربه نیم قرن و تخصص فنی و دانش روز در زمینه تولید و فروش نهال لیمو ترش مجار را بکار برده ایم و آماده خدمات رسانی به خریداران هستیم. برای دانستن ارزش و قیمت نهال لیمو ترش و طریقه خرید نهال لیمو خواهشمندیم با شماره تماس های موجود در وب سایت نهالستان در ارتباط باشید. جهت دیدن تمامی انواع ارقام نهال مرکبات میتوانید بر روی لیست نهال مرکبات بزنید.

تعداد نهال مورد نظر را انتخاب کنید:

لیمو ترش مجار

درخت لیمو ترش مجارستانی از لحاظ اندازه و فرم شبیه به سایر مرکبات است با این تفاوت که رشد عرضی آن بیشتر است. فاصله مناسب جهت کاشت نهال لیمو ترش مجارستانی 7*7 متر یا 7*6 است. لیمو ترش مجارستانی از نظر محصول پربارتر از لیمو ترش سنگی است اما لیمو ترش سنگی به لحاظ ماندگاری میوه و مزه بهتر از لیمو ترش مجارستانی است. مزه لیمو ترش مجارستانی ترکیبی از ترش و مقدار بسیار کمی شیرینی است و ترشی آن در برابر لیمو ترش سنگی کمتر است. به دلیل پوست نازکتر لیمو مجارستانی ماندگاری کمتری دارد، لذا معمولا قیمت لیموترش سنگی در بازار بیشتر از نوع مجارستانی است. برداشت لیمو مجارستانی بسیار ساده تر از لیمو ترش سنگی است.

نهال لیمو ترش مجارستانی در نهالستان زادعلی دزفول با کیفیت عالی تولید می شود. اگر قصد احداث باغ و یا باغچه دارید جهت خرید نهال لیمو ترش مجارستانی و سایر مرکبات و مشاوره با ما تماس بگیرید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لیمو ترش مجار”